Prin prezenta, vă informăm faptul că în conformitate cu  Hotărârea de Guvern 714/26.05.2022, proprietarii de sisteme individuale adecvate de colectare a apelor uzate au obligația înscrierii în REGISTRUL DE EVIDENȚĂ A SISTEMELOR INDIVIDUALE DE COLECTARE ȘI EPURARE A APELOR UZATE (bazin vidanjabil etanș sau fosă septica) ale comunei Giulvăz.

Pentru înscrierea în Registru este necesar să completați formularul de înscriere anexat și să prezentați o copie a contractului cu firma de vidanjare cu care colaborați.

Formularul completat impreuna cu o copie a contractului pot fi transmise online la adresa de e-mail primaria_giulvaz@yahoo.com sau  depuse fizic la sediul Primăriei Comunei Giulvăz.

Pentru informații vă rugam să ne contactați la numărul de telefon 0256 416 201,  luni-joi în intervalul orar 09-14, vineri în intervalul orar 9-13.